Fundujesz.pl

O autorze

Stowarzyszenie Sportowe "Raki Gostyń"
ul. Tyska 57, 43-176 Gostyń
Prowadzi 1 projekt

Zadaj pytanie

Stowarzyszenie Sportowe „Raki Gostyń” to organizacja powołana do życia w połowie 2015 roku, której zadaniem jest popularyzacja kultury fizycznej i sportu wśród mieszkańców miejscowości Gostyń. Sztandarową inicjatywą stowarzyszenia jest drużyna piłkarska Raki Gostyń, która dynamicznie rozwija się wraz ze skupioną wokół niej młodzieżą, trenującą i grającą w ramach dwóch grup wiekowych (rocznik 2005 i młodsi, rocznik 2009 i młodsi). Dzięki ogromnemu zaangażowaniu zawodników, kadry szkoleniowej i zarządu, mimo niedługiego stażu i ograniczonego zaplecza sprzętowego, obie grupy z powodzeniem uczestniczą w rozgrywkach ligowych tyskiego podokręgu, a także lokalnych turniejach piłkarskich, osiągając zakładane przez trenera cele, godnie reprezentując przy tym gminę Wyry i miejscowość Gostyń.

Stowarzyszenie zapewnia pełną obsługę drużyny piłkarskiej dzięki dotacji z gminy, a także z tytułu darowizn od rodziców zawodników.

Profesjonalne podejście do takich kwestii jak organizacja treningów, udziału drużyny w lidze okręgowej czy turniejach, ale nie tylko, pochłania większość dostępnych środków, co skłania wszystkich zainteresowanych rozwojem klubu do poszukiwania innych dróg dla realizacji pozostałych celów. Z tej potrzeby – i zgodnie z sugestią sympatyków drużyny – zrodził się pomysł utworzenia projektu w ramach platformy fundujesz.pl, którego celem jest doposażenie bazy klubu o maszynę do malowania linii na boisku, do użytku w ramach boiska macierzystego znajdującego się na terenie rekreacyjno-sportowym w Gostyni.

Z braku innych możliwości, pole gry na gostyńskiej murawie jest obecnie znakowane za pomocą kilkudziesięciu wypukłych krążków (od nowa przed każdym meczem), co nie jest rozwiązaniem optymalnym ani dla grających, ani dla osób, które zajmują się przygotowaniem boiska. Po tym jak całkiem niedawno drużynie udało się pozyskać własne przenośne bramki, zakupione z budżetu gminy, marzeniem wszystkich stało się pełne oznaczenie boiska w Gostyni, za pomocą bardziej trwałych środków. Zakup urządzenia do malowania linii na boisku pozwoliłby nie tylko to marzenie spełnić, ale też znacznie podnieść standard boiska, co nie jest bez znaczenia jeśli chodzi o wygodę grających i obsługi. W pełni profesjonalne oznaczenie boiska byłoby też kolejnym krokiem w kierunku turniejów piłkarskich o zasięgu lokalnym, do organizacji których stowarzyszenie się przygotowuje.

Z braku innych możliwości, pole gry na gostyńskiej murawie jest obecnie znakowane za pomocą kilkudziesięciu wypukłych krążków (od nowa przed każdym meczem), co nie jest rozwiązaniem optymalnym ani dla grających, ani dla osób, które zajmują się przygotowaniem boiska. Po tym jak całkiem niedawno drużynie udało się pozyskać własne przenośne bramki, zakupione z budżetu gminy, marzeniem wszystkich stało się pełne oznaczenie boiska w Gostyni, za pomocą bardziej trwałych środków. Zakup urządzenia do malowania linii na boisku pozwoliłby nie tylko to marzenie spełnić, ale też znacznie podnieść standard boiska, co nie jest bez znaczenia jeśli chodzi o wygodę grających i obsługi.

W pełni profesjonalne oznaczenie boiska byłoby też kolejnym krokiem w kierunku turniejów piłkarskich o zasięgu lokalnym, do organizacji których stowarzyszenie się przygotowuje.

 1. Anonim
  20,00 PLN
 2. Bronisław Ficek
  100,00 PLN
 3. Anonim
  270,00 PLN
 4. Anonim
  80,00 PLN
 5. Anonim
  50,00 PLN
 6. Anonim
  50,00 PLN
 7. Joanna Pasierbek-Konieczny
  50,00 PLN
 8. Anonim
  20,00 PLN
 9. Grażyna Wasńska
  30,00 PLN
 10. Anonim
  100,00 PLN
 11. Anonim
  50,00 PLN
 12. Sylwia Fila
  15,00 PLN
 13. David Orlikowski
  50,00 PLN
 14. Anonim
  30,00 PLN
 15. Anonim
  20,00 PLN
 16. Anonim
  5,00 PLN
 17. Słodka Chatka
  225,00 PLN
 18. Piotr Szopa
  50,00 PLN
 19. Anonim
  50,00 PLN
 20. Janusz Ratka
  30,00 PLN
 21. Halina Schymura
  10,00 PLN
 22. Anonim
  15,00 PLN

Jedna odpowiedź

 1. David Orlikowski pisze:

  Super zbudowanie stronki i opisanie potrzeby w ramie projektu fundacji. Bardzo chętnie wspieram klub Raki Gostyń.

  David Orlikowski

Add Comment RegisterKomentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *