Fundujesz.pl

O autorze

Fundacja MY Pacjenci
Prowadzi 1 projekt

Zadaj pytanie

Chcesz, aby Polskie dzieci prawidłowo się odżywiały i żyły w zdrowiu długie lata? Walczymy o to na co dzień.  Pomóż nam i dorzuć się!

Jak żywić niemowlęta i małe dzieci? Każdy rodzic wie najlepiej, a ile stron w Internecie, tyle różnych opinii na ten sam temat. Dodatkowym problem stanowi niejednokrotnie przekonanie dziadków do rezygnacji z niezdrowych czy słodkich przekąsek podawanych dzieciom. Żywienie w ciągu 1000 pierwszych dni życia dziecka jest kluczowe dla jego zdrowia, w tym czasie mamy do czynienia z programowaniem metabolicznym. Teoria teorią, a praktyka i zderzenie z rzeczywistością jeszcze bardzo często weryfikują to, co jedzą dzieci.

Wesprzyj nas!..._00001

Dlatego, by zapobiec rosnącej fali otyłości wśród dzieci i od początku wykształcić właściwe nawyki żywieniowe powstał ruch Głodni Zmian.

Głodni Zmian istnieje od stycznia 2015 r. i jest inicjatywą blogerów parentingowych i blogerów dietetyków, którzy chcą uświadomić rodzicom przyszłym i obecnym jak dużym zagrożeniem obecnie jest otyłość wśród najmłodszych oraz budować świadomości dotyczącą znaczenia prawidłowego żywienia dla rozwoju dziecka. Obserwujemy, że ludzie chcą się zdrowo odżywiać, tylko często nie wiedzą jak to robić i mają złe nawyki żywieniowe.

Głodni Zmian pokazują na warsztatach jak w prosty sposób możemy zdrowe nawyki wprowadzić do naszego życia i jak czerpać radość z wspólnego gotowania z dziećmi. Takich warsztatów odbyło się już kilka i widzimy dużą potrzebę na kontynuowanie naszych działań. W najbliższym czasie chcielibyśmy rozszerzyć edukację na dziadków.

Wesprzyj nas!..._00004

Przekazując nam darowiznę pomożesz w organizowaniu warsztatów połączonych z nauką przygotowywania zdrowych posiłków, dla rodziców i dzieci lub dziadków i wnuków. Naszym marzeniem jest zorganizowanie pierwszego takiego spotkania w Krakowie już w marcu w klubokawiarni dla dzieci.

Jeżeli uda nam się zebrać więcej środków, zorganizujemy kolejne spotkania w Łodzi, Poznaniu i Warszawie.

NASZ ZESPÓŁ!

 1. Paulina
  5,00 PLN
 2. Anonim
  10,00 PLN
 3. Anonim
  150,00 PLN
 4. Magda
  150,00 PLN
Add Comment RegisterKomentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *