Fundujesz.pl

O autorze

Fundacja Varietae
Prowadzi 1 projekt

Zadaj pytanie

Dylematy.Czy zdarza Ci się pomyśleć, że po przyjściu Twojego dziecka na świat ugotowanie obiadu i zrobienie zakupów będzie gigantycznym wyzwaniem? Masz dylemat, czy pobawić się z dzieckiem, czy posprzątać?  Mimo wielu wysiłków, Twoje szczęście usypia tylko na rękach a Ty nie możesz nic zrobić? A może starszak i pies chcą wyjść a wózek mieści się na czwartym piętrze bloku i kombinujesz jak zorganizować „wyprawę” na krótki spacer?

Jest rozwiązanie!Pozbądź się tych rozterek. Postaw na prostotę i wygodę. Naucz się czerpać radość z kontaktu z Twoim dzieckiem.

Nie wierzysz? Przekonaj się na własnej skórze – weź udział w warsztatach lub konsultacjach prowadzonych przez mamy, które czuły się dokładnie tak samo, jak Ty. Znalazły rozwiązanie, które towarzyszy im do dziś. Noszą swoje dziecko w chuście. Odkryły i przetestowały wiązania na różne okazje, a chusty rosną razem z ich dziećmi. Co więcej, mamy postanowiły wspierać coraz to nowsze osoby w potrzebie bycia blisko ze swoimi dziećmi – tak powstała Grupa SzamoTulimy. https://www.facebook.com/szamotulimy/?fref=ts

Spraw, by w tym zwariowanym świecie dziecko było blisko Ciebie.

Chcesz wiedzieć jak to zrobić? Pomóż nam uzbierać środki na profesjonalny kurs noszenia dziecka w chuście dla trzech najbardziej aktywnych członkiń grupy Szamotulimy.

Podzielą się z Tobą zarówno swoim doświadczeniem jak i wiedzą.

Projekt nie ma jeszcze fundatorów. Bądź pierwszy!

Add Comment RegisterKomentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *